حضور سفیر چین در نشست کمیته فنی اوپک پلاس

اقتصادی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه اقتصادی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

اوپک

کمیته فنی اوپک پلاس از نماینده چین در سازمان ملل متحد در وین دعوت کرد در نشست روز سه شنبه که به منظور بررسی تاثیر شیوع ویروس کرونا بر تقاضا برای نفت و رشد اقتصادی برگزار می‌شود، حضور پیدا کند.

به گزارش ایسنا، منابع آگاه در اوپک پلاس به رویترز گفتند وانگ کان در جلسه کمیته فنی مشترک اوپک و غیراوپک صحبت می‌کند.

نشست کمیته فنی مشترک اوپک پلاس به ریاست مشترک عربستان سعودی و روسیه که معمولا وظیفه آن بررسی پایبندی شرکتهای مشارکت کننده در پیمان کاهش تولید نفت به تعهداتشان و تحلیل وضعیت بازار است، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود.

به گفته منابع آگاه اوپک پلاس، در این جلسه سناریوهای مختلف برای بررسی ضرورت کاهش بیشتر تولید نفت یا تمدید توافق کاهش تولید فعلی بررسی خواهد شد. این کمیته در روز چهارشنبه هم به نشست خود ادامه می‌دهد و اپیدمی ویروس سارس را به عنوان نمونه‌ به منظور ارزیابی تاثیر احتمالی اپیدمی جدید روی تقاضا برای نفت بررسی خواهد کرد.

در این بین، الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه اظهار کرد نمی‌تواند با اطمینان بگوید که در بحبوحه شیوع اپیدمی ویروس کرونای جدید و افت قیمتهای نفت، زمان محدود کردن بیشتر عرضه نفت رسیده است.

وی گفت: اوپک و متحدانش که به گروه اوپک پلاس معروف هستند ممکن است پیش از زمان نشست رسمی خود که اوایل مارس برنامه ریزی شده است، دیدار کنند.

بر اساس گزارش رویترز، نواک گفت: زمانی که نشست کمیته فنی مشترک اوپک و غیراوپک برگزار شود، وزیران این گروه ممکن است درباره دیدار زودتر از برنامه خود مذاکره کنند.

قیمت نفت روز سه شنبه با امیدواری به اقدام اوپک برای تمدید یا تشدید کاهش تولید، بخشی از ضرر سنگین روزهای گذشته را جبران کرد و اندکی افزایش یافت.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران