جهاددانشگاهی برای پر کردن خلاء ها در کشور راه اندازی شده است

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

آیت الله ملک حسینی

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت: جهاددانشگاهی برای پر کردن این خلاء در کشور تاسیس و راه اندازی شد.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی شنبه هفتم دی ماه در دیدار با رئیس و اعضای جهاددانشگاهی استان افزود: پژوهش‌های زیادی در سطح کشور انجام می شد که باید به علم و ثروت تبدیل می شدند اما این مساله حلقه مفقوده ای به نام "اراده" داشت.

وی اظهار کرد: جهاددانشگاهی برای پر کردن این خلاء در کشور تاسیس و راه اندازی شد تا بتواند پیوند زننده مراکز علمی و دانشگاه‌ها با عرصه‌های صنعت، کشاورزی و خدمات باشد.

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: شکل گیری بحث‌های دانشگاهی و طرح‌های دانش بیان که بعضا در بطن جهاد دانشگاهی با نگاه دقیقی متولد شدند و باید آنچه که می خواهد به عنوان طرح شکل گیرد مبتنی بر دانش های موجود در دانشگاه باشد تا زودتر به نتیجه مفید برسند.

آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: مفهوم جهاد با هدف شتاب بخشیدن به حوزه علم و جهاد که ملازم ثروت است وارد عرصه دانشگاه شده است.

وی ادامه داد: حس مقاومت و تلاش برای صلابت از ویژگی‌های جهاد است و به نظر می رسد کلمه جهاد در جهاد دانشگاهی برای شکل گیری این مفهوم بوده است.

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: جهاد اگر با علم آمیخته شود می توان به آینده امیدوار بود همان طور که فعالیت ها و اقدامات جهاد دانشگاهی امیدوار کننده بود.

به گزارش ایسنا، آیت الله ملک حسینی تاکید کرد: جامعه ای که می خواهد در برابر دشمن مقاومت کند و خود را به اوج برساند باید از ظرفیت‌های فکری و علمی خود به درستی استفاده کند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران