جریمه قاچاقچی دام زنده در آذربایجان شرقی

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

قاچاق ‌دام

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان ‌شرقی از جریمه ۵۴۲ میلیون ریالی متهم قاچاق ۳۸ راس دام زنده در شبستر خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی، سیداحد یوزباشی در این خصوص اظهار کرد: این تعداد گوسفند قاچاق در بازرسی پلیس آگاهی شهرستان شبستر کشف شد که پس از تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان ارسال شد و در شعبه قاچاق کالا و ارز مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی افزود: دام مکشوفه به انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تحویل داده و پس از بررسی کارشناسان مشخص شد که این گوسفندان از نوع ایرانی هستند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان‌شرقی گفت: جهاد کشاورزی شبستر در پاسخ به استعلام تعزیرات حکومتی قیمت هر کیلوگرم گوسفند زنده را ۳۸۰ هزار ریال اعلام کرد و بر این اساس ارزش ریالی دام‌های قاچاق ۵۴۲ میلیون ریال برآورد شد.

یوزباشی ادامه داد: با توجه به اینکه متهم مجوز حمل دام از اداره دامپزشکی شهرستان مبدا را نداشته و فاقد سند حمل بار از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بود، قاچاق وی محرز و مسلم تشخیص داده شد.

وی یادآوری کرد: طبق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز علاوه بر ضبط ۳۸ راس گوسفند مکشوفه به نفع دولت، متهم به پرداخت جریمه نیز در حق صندوق دولت محکوم شد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران