تفاهمنامه همکاری اداره کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی استان بوشهر منعقد شد

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

تفاهمنامه همکاری منش

ایسنا/بوشهر تفاهمنامه همکاری دوجانبه بین سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی استان بوشهر و اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر به امضا رسید.

به منظور توسعه همکاری های مشترک در زمینه ترویج و نهادینه سازی و نوآوری و فناوری و کارآفرینی دانش بنیان و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تفاهم‌نامه ای به مدت یک سال بین کانون همیاران جوان کارآفرین به عنوان کارفرما به نمایندگی "روح الله سلیمی‌فرد" و سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان به عنوان مجری طرح با نمایندگی آقای "علی احمدی زاده" رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر و اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر به عنوان ناظر با نمایندگی آقای "احمد بهروزیان فرد" منعقد شد.

به گزارش ایسنا، هدف از این تفاهمنامه همکاری دوجانبه در خصوص راه اندازی و راهبری مرکز نوآوری و شکوفایی با هدف شتاب‌دهی کسب‌وکار جوانان در شهر بوشهر به منظور ترویج فرهنگ و دانش نوآوری و کارآفرینی در بین جوانان و دانشجویان و کمک به راه اندازی کسب‌وکارهای جدید است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران