تصمیم نهایی پاری سن ژرمن درباره کاوانی

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • یکشنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۲
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: ۹۸۱۰۱۵۱۱۱۵۸
  • خبرنگار : ۹۰۱۱۱
  • چاپ

تصمیم نهایی پاری سن ژرمن درباره کاوانی

توماس توخل

سرمربی پاری سن ژرمن تاکید کرد که به کاوانی نیاز دارد و این بازیکنان تا پایان فصل در تیم باقی خواهد ماند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مونت کارلو، کاوانی بهترین گلزن تاریخ باشگاه پاری سن ژرمن به شمار می‌آید و همین باعث شده تا در بین هواداران هم محبوبیت زیادی داشته باشد.

اما این مهاجم اروگوئه‌ای جایگاه خود را در ترکیب اصلی پاری سن ژرمن از دست داده است و همین باعث شده تا خبرهای زیادی درباره جدایی او از تیم پاریسی به گوش برسد.

توماس توخل در واکنش به جدایی کاوانی گفت: او در فصل جاری بدشانس بود و آسیب دیدگی باعث شد تا بازی‌های زیادی را از دست دهد. کاوانی بعد از بازگشت از آسیب دیدگی از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار نداشت.

سرمربی پاری سن ژرمن گفت: جایگزین کاوانی بسیار خوب ظاهر شد این درحالی بود که خود کاوانی الان هم از نظر بدنی به آمادگی کامل نرسیده است با این حال از نظر ذهنی همیشه آماده است. ما به کاوانی نیاز داریم و او در تیم باقی خواهد ماند.

سرمربی پاری سن ژرمن درباره وضعیت بازیکنان آسیب دیده تیمش قبل از دیدار برابر مونتلری در جام حذفی فرانسه گفت: ما در این دیدار در خط دفاعی مشکل داریم چرا که سه بازیکن نمی‌توانند تیم را همراهی کنند. تیاگو سیلوا، کیمپمبه و عبدو دیالو مصدوم هستند و به این دیدار نخواهند رسید.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران