تا جایی که امکانات اجازه دهد، برای رفع مشکلات البرز گام برمی‌داریم

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

رئیسی

رئیس قوه قضاییه گفت: پس از بررسی مشکلات استان البرز در شورای عالی قضایی، تا جایی که امکانات اجازه دهد در راستای حل مشکلات گام خواهیم برداشت.

به گزارش ایسنا،‌ آیت الله سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به استان البرز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) در خصوص هدف این سفر، گفت: در راستای سفرهای استانی، این سفر برای سر زدن به همکاران قضایی و سازمان‌های وابسته به قوه قضایه، دیدار با کارکنان و مدیران پرتلاش استان‌ها، آشنا شدن با نظرات آن‌ها، شرکت در شورای اداری استان‌ها و دیدار با مردم عزیز استان البرز است.

رئیسی افزود: البرز از استان‌هایی است که به دلیل جمعیت زیاد، واقع شدن در جنب مرکز کشور و تنوع جمعیتی اهمیت دارد، البته در کنار این تنوع جمعیتی کار و تلاش هم در البرز زیاد است و یکی از قطب‌های جمعیتی و کشاورزی است و به ویژه در زمینه علم و فناوری گام‌های زیادی در البرز برداشته شده است.

وی بیان کرد: از جمله مشکلاتی که این استان با آن مواجه است، وضعیت مهاجر پذیری است که آشنا شدن با آن می‌تواند برای همه مسئولان به ویژه ما که در جایگاه مسئولیت قضایی کشور هستیم، مفید و موثر باشد و در این راستا حتما از دیگاه نماینده ولی فقیه در استان، استاندار البرز و مسئولان قضایی استفاده خواهیم کرد.

رئیسی با بیان اینکه دوستان ما از یک ماه قبل به البرز سفر کردند، گفت: الان هم هیئت‌های ما در همه شهرستان‌ها هستند تا وضعیت شهرستان‌ها را بررسی کنند، در شورای عالی قضایی این گزارش‌ها را خواهیم شنید و تا جایی که امکانات اجازه می‌دهد در جهت رفع مشکلات گام بر می‌داریم، امیدواریم این گام‌ها به توسعه استان کمک کند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران