تاثیرات فرهنگی دفاع ۳ دقیقه‌ای پایان‌نامه علاوه بر اثرات علمی آن

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

سرسنگی

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران گفت: همانطور که انجمن‌های علمی دانشجویی در کنار کار علمی، فعالیت های فرهنگی نیز انجام می دهند، برگزاری یک چنین مسابقاتی هم می توانند منشا اتفاقات فرهنگی خوبی در دانشگاه باشند.

به گزارش ایسنا، دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در مراسم اختتامیه «چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع ۳ دقیقه‌ای پایان نامه» که در تالار کمال دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد، ضمن تشکر از برگزاری اینگونه مسابقات برای تقویت نحوه بیان دانشجویان و مدیریت زمان در جلسه دفاع، اظهار کرد: دانشجو با شرکت در این مسابقات می آموزد که محصول چند سال زحمت خود را فقط در چند دقیقه ارائه دهد و این موضوع بسیار ارزشمند است.

دکتر سرسنگی با اشاره به اینکه حوزه فعالیت‌های علمی می تواند ضمنا به حوزه فرهنگی تبدیل شود، گفت: همانطور که انجمن‌های علمی دانشجویی در کنار کار علمی، فعالیت های فرهنگی نیز انجام می دهند، برگزاری یک چنین مسابقاتی هم می توانند منشا اتفاقات فرهنگی خوبی در دانشگاه باشند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران ضمن امیدواری نسبت به افزایش تعداد شرکت کنندگان در «مسابقات ملی دفاع ۳ دقیقه‌ای پایان نامه» گفت: چنانچه این حرکت استمرار داشته باشد، قطعا در سال های آینده شاهد رشد حضور دانشجویان علاقمند به حضور در این رویداد خواهیم بود.

دکتر سرسنگی پیشنهاداتی را در خصوص نحوه برگزاری « مسابقات ملی دفاع ۳ دقیقه‌ای پایان نامه» در سال های آتی ارائه داد و تصریح کرد: می‌توان با هماهنگی، «مسابقات ملی دفاع ۳ دقیقه‌ای پایان نامه» را گسترش داد. می شود قبل از برگزاری مسابقات ملی، مسابقاتی را به صورت دانشکده‌ای برگزار کرد و سپس نفرات برتر این مسابقات را به رخداد اصلی و ملی اعزام نمود. همچنین خوب است که ما بتوانیم این مسابقه را به رخدادی بین فرهنگی تبدیل کرده و از دیگر دانشجویان کشورهای دنیا برای شرکت در آن دعوت کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه دانشگاه تهران اهمیت شایان توجهی برای فعالیت های دانشجویی متصور است، افزود: ما به طور متوسط در سال حدود ۴۰۰ برنامه دانشجویی در رشته ها و سطوح مختلف برگزار می کنیم. این موضوع نشانگر توان بالای دانشجویان این دانشگاه و ظرفیت های علمی و فرهنگی چشمگیر آن ها دارد. امیدواریم سال آینده و با بهبود نسبی شرایط مالی بتوانیم با کمک دانشجویان، همچنان بر کمیت و کیفیت این برنامه ها بیفزاییم.

در پایان مراسم با حضور دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران از سه نفر برگزیده «چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع ۳ دقیقه‌ای پایان نامه» در دانشگاه تهران از رادمان رسولی مهربانی، بهزاد برهان و عباس اولیا اردکانی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم تقدیر شد.

به گزارش دفتر ارتباطات و امور رسانه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، همچنین از داوران این دوره از مسابقات در دانشگاه تهران دکتر سعید فرزانه، دکتر صالح رحیمی و دکتر فاطمه دهقانی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران