بومی‌سازی تعداد قابل توجهی از کاتالیست‌ها در صنعت پتروشیمی

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

سورنا ستاری

ایسنا/خوزستان معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور گفت: تعداد قابل توجهی از کاتالیست‌ها در پتروشیمی داخلی‌سازی شده است و در صنعت فولاد نیز در این حوزه با مشکلی مواجه نیستیم.

سورنا ستاری امروز، ۲۴ دی‌ماه در حاشیه سفر یک روزه خود به ماهشهر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خوشبختانه صنعت پتروشیمی در مرحله‌ای قرار گرفته است که طراحی‌ها و حتی لایسنس پروژه‌ها نیز توسط خودمان انجام شده است و این بخشی است که در حوزه دانش‌بنیان بر آن تاکید شده است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: بخشی از افتتاحیه‌های امروز مربوط به افتتاح کارخانه PBRبا ظرفیت ۵۵ هزار تنی است و بخشی دیگر مربوط به ۹ کاتالیستی است که با کمک مرکز تحقیقات پتروشیمی و بخش خصوصی، تجاری‌سازی شدند.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور گفت: حوزه کاتالیست‌ها جزو حوزه‌هایی است که در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توسعه آن به طور جدی پیگیری می‌شود.

وی بیان کرد: خوشبختانه تعداد قابل توجهی از کاتالیست‌ها در پتروشیمی، داخلی‌سازی شده و در صنعت فولاد نیز در این حوزه با مشکلی مواجه نیستیم. همچنین در صنعت نفت و گاز بسیاری از کاتالیست‌ها در داخل کشور تولید می‌شوند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران