به رویش دوباره جوانان نخبه و موفقیت‌های فرزندان آینده‌ساز ایران امیدواریم

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

دانشگاه تهران

رئیس دانشگاه تهران با ارسال پیامی جانباختن بیش از ۱۶ نفر از دانش‌آموختگان و دانشجویان این دانشگاه در سانحه هواپیمایی اوکراین را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، در متن پیام دکتر محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران آمده است: پیرو پیام قبلی هیأت رئیسه دانشگاه تهران، با دریغ و تأسف فراوان، خبر شهادت جمعی از هم‌میهنان عزیز از جمله شماری از دانشجویان و دانش‌آموختگان نخبه دانشگاه تهران دریافت و موجب تأثر و تأسف این جانب و خانواده بزرگ دانشگاه تهران شد.

اکنون که پس از دریافت اطلاعات اولیه و بررسی‌های تکمیلی، مشخص شده است ۱۶ تن از دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه تهران در این حادثه جان باخته‌اند که از طرف خود و همه استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه تهران، این مصیبت را به خانواده‌های آنان تسلیت می گویم و برای آنها صبر و شکیبایی طلب می نمایم و از درگاه خداوند رحمان درخواست دارم که روح این جوانان نخبه و تلاشگر را مشمول رحمت بیکران خود سازد و در جوار سایر شهدای علمی کشور، محشور شوند. هر چند این ضایعه بزرگ جبران‌ناپذیر است اما به رویش دوباره جوانان نخبه کشور و موفقیت‌های فرزندان آینده‌ساز ایران امیدواریم.

در این پیام آمده است؛ دانشگاه تهران بر آن‌ست تا در صورت هماهنگی با خانواده‌های داغدار، مراسم شایسته‌ای برای یادبود و گرامیداشت یاد و خاطره این فرزندان عزیز و گرانقدر برنامه‌ریزی نماید که اطلاعات تکمیلی آن متعاقباً به اطلاع همگان خواهد رسید.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران