به دنبال مشارکت حداکثری دانشجویان در انتخابات هستیم

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزات علوم، تحقیقات و فناوری

ایسنا/لرستان معاون فرهنگی و اجتماعی وزات علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به دنبال مشارکت حداکثری دانشجویان در انتخابات هستیم.

دکتر غلامرضا غفاری امروز در نشست معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه پنج کشور که به میزبانی دانشگاه لرستان در این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: تلاش حوزه کاری فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، افزایش نشاط دانشجویی در آستانه انتخابات و مشارکت حداکثری دانشجویان در انتخابات پیش روست.

وی تصریح کرد: تبادل تجربیات و دیدگاه‌ها و تقویت همگرایی در جهت ارتقای کیفیت کارهای فرهنگی و اجتماعی، از جمله اهداف مهم برگزاری نشست‌های منطقه‌ای دانشگاهی است؛ نشاط و سرزندگی در محیط‌های دانشجویی را باید همواره تقویت کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزات علوم خاطرنشان کرد: هدف همه مسئولان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها باید این باشد که مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های تشکل‌ها و کانون‌های مختلف درون دانشگاهی را افزایش بدهند؛ رویکرد ما تقویت و تلاش برای تسهیل گری فعالیت‌های تشکل‌ها و کانون‌های مختلف و متنوع دانشجویی است.

غفاری با اشاره به شهادت سردار رشید و افتخارآفرین اسلام، افزود: سردار شهید سلیمانی از هر نظر یک الگوی کامل اخلاقی برای همه ماست؛ شهادت ایشان، وحدت ملی و انسجام داخلی برای مبارزه بیشتر با آمریکا را تقویت و مضاعف کرد؛ برخی بزرگان همچون سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، فقط در زمان حیاتشان منشأ خیروبرکت نیستند بلکه در زمان پس از حیاتشان هم آثار و برکات فراوانی برای جامعه دارند؛ به‌طور حتم راه شهید سلیمانی و سایر شهیدان، محکم‌تر و استوارتر از گذشته تداوم خواهد یافت.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران