بررسی زمینه‌های کاری پژوهشگاه رویان در استان سمنان

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

جلسه جهاددانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی سمنان

ایسنا/سمنان در نشست رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی و جهاددانشگاهی استان سمنان با رئیس و معاونین پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی کشور در محل این پژوهشگاه، زمینه های مختلف همکاری و فعالیت های پژوهشی، آموزشی و درمانی پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی در استان سمنان بررسی شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان در این جلسه گفت: جلسات و نشست های مختلفی با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برای ارتقاء و افزایش همکاری های مشترک و توسعه همکاری های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برگزار شده است.

حسن رهایی افزود: ارتباط بسیار خوب و تأثیرگذاری همیشه بین جهاددانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی برقرار بوده است و زمینه توسعه همکاری های بین بخشی بین این دو مجموعه دانشگاهی در استان سمنان فراهم است.

وی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های ارزشمند جهاددانشگاهی در حوزه آموزشی، علمی، تحقیقاتی، پژوهشی و فرهنگی گفت: مقام معظم رهبری هر زمان که میخواهند در بحث خودباوری علمی و شعار ما می توانیم یک نمونه و الگویی را معرفی کنند از پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی نام می برند، چرا که در دهه های مختلف دستاوردهای ارزشمند و مطلوبی در حوزه های علمی و پزشکی برای کشور داشته است.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان همچنین از آمادگی همکاری های مشترک این نهاد با دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان خبر داد و گفت: مدیریت خلاق و پیگیر و فعال دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شرایط را برای کارهای شاخص علمی، پژوهشی و تحقیقاتی در استان سمنان فراهم کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نیز در این جلسه گفت: از ماه ها پیش با برگزاری جلسات متعدد با همکاران جهاددانشگاهی استان سمنان زمینه های مختلف همکاری با پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی کشور بررسی شد و خوشبختانه مسیرهای مشترکی نیز برای این همکاری و آغاز فعالیت ها پیدا شد.

نوید دانایی اذعان داشت: اگر قرار بر این است که توسعه علمی، آموزشی، پژوهشی در کشور ایجاد شود، همکاری بین بخشی مجموعه های دانشگاهی باید توسعه پیدا کند، مجموعه های دانشگاهی در استان سمنان ید واحده هستند و جهاددانشگاهی استان سمنان نیز از مجموعه های ارزشمند و تأثیرگذار دانشگاهی استان سمنان است که با ظرفیت ها و پتانسیل های ارزشمند، خدمات و فعالیت های اثرگذاری در استان سمنان داشته است و ما مفتخر به همکاری با جهاددانشگاهی استان سمنان در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی هستیم.

وی همچنین افزود: در این نشست های تخصصی که با هدف گسترش همکاری مشترک بین این دانشگاه و پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی کشور برگزار شده است مسیرهای مشترک پیدا خواهد شد و این همکاری و فعالیت های مشترک قطعاً به توسعه و رشد و پیشرفت استان در حوزه های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی خواهد انجامید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اضافه کرد: این دانشگاه و مجموعه جهاددانشگاهی استان سمنان در حوزه های مختلف همکاری های زیادی دارند، برگزاری دوره های آموزشی کمک پرستاری، برگزاری دوره های آموزشی دستیار کنار دندانپزشک، تکنیسین داروخانه، برگزاری کارگاه ها و نشست های مشترک علمی، برگزاری دوره های مختلف مهارت و… از جمله این همکاری ها بوده است.

گفتنی است در پایان این نشست، رؤسا ومعاونین دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به همراه مسوولان جهاددانشگاهی استان و پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی از آزمایشگاه ها و مراکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی این پژوهشگاه بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت ها و دستاوردهای علمی، پژوهشی و تحقیقاتی پژوهشگاه رویان قرار گرفتند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران