بررسی برنامه‌های مدرس خیابانی در کمیسیون بودجه

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

بررسی برنامه‌های مدرس خیابانی در کمیسیون بودجه

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بررسی برنامه‌های وزیر پیشنهادی صمت در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

محمدمهدی مفتح در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حضور مدرس خیابانی وزیر پیشنهادی صمت در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در این جلسه نمایندگان بعد از شنیدن برنامه‌های وزیر پیشنهادی، سوالات خود را مطرح کردند.

وی با اشاره به بررسی طرح استفساریه تبصره ۱ بند (ذ) ماده ۸۷ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه، افزود: این طرح که در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان خانواده‌های ایثارگر است، پیش از این در مجلس دهم تصویب شده بود اما شورای نگهبان به دلیل اینکه این طرح توسعه قانون محسوب می‌شد، آن را رد کرد. در این جلسه بحث مفصلی درباره چگونگی رفع ایراد شورای نگهبان انجام و قرار شد این موضوع در کمیته‌ای متشکل از برخی اعضای کمیسیون برنامه و بودجه بیشتر مورد بررسی قرار گرفته و پیشنهادی را ارائه کنند تا در کنار رفع ایراد شورای نگهبان، هدف اصلی طرح که تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان ایثارگر است، تامین شود.

مفتح از بررسی جزئیات طرح تامین کالاهای اساسی با حضور مسئولان پدافند غیرعامل و مرکز پژوهش‌های مجلس خبر داد و گفت: مسئولان پدافند غیرعامل اعلام کردند برای افزایش مقاومت مردم در مقابل جنایات آمریکایی‌ها قطعا نیاز به تامین کالاهای اساسی برای بخشی از جامعه داریم. مرکز پژوهش‌ها هم طرحی را دراین مورد ارائه کرد و در ادامه اعضای کمیسیون هم به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند که بحث جمعبندی درباره طرح تامین کالاهای اساسی به جلسه بعدی موکول شد.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: هدف کمیسیون برنامه و بودجه از ارائه طرح تامین کالاهای اساسی این است که بتوانیم اقلام غذایی مورد نیاز اقشار نیازمند و حداقل ۷ دهک جامعه را که بیش از ۶۰ میلیون نفر می‌شوند را با قیمت مناسب تامین کنیم تا در مقابل قیمت‌های سرسام‌آور کالاها مردم دچار مشکل نشوند. از سوی دیگر آثار جانبی این تصمیم از نظر ایجاد تورم، افزایش سطح عمومی قیمت‌ها و … باید در این طرح دیده شود و تاکید شد که ما نباید سایر مشکلات اقتصادی را در این موضوع دخالت ندهیم و باید سایر مسایل اقتصادی از راه خود حل شود زیرا در صورت ورود به مسایل حاشیه‌ای امکان دارد این طرح تحت الشعاع قرار بگیرد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *