بایرن هم مشتری سانچو شد

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • شنبه / ۱۴ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۴
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: ۹۸۱۰۱۴۱۰۱۵۷
  • خبرنگار : ۹۰۱۱۱
  • چاپ

بایرن هم مشتری سانچو شد

جیدون سانچو

بایرن مونیخ هم مشتری ستاره جوان بوروسیا دورتموند شد که مورد توجه تیم‌های بزرگ انگلیسی قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از مترو، جیدون سانچو ستاره انگلیسی بوروسیا دورتموند تنها ۱۹ سال سن دارد. این بازیکن مورد توجه تیم‌های بزرگ انگلیسی مثل چلسی، منچستریونایتد و منچسترسیتی قرار گرفته است این درحالی است که دورتموند برای جدایی او ۱۰۰ میلیون پوند می‌خواهد.

مترو نوشت که بایرن مونیخ هم با توجه به علاقه سانچو به جدایی از دورتموند از آبی گل آلود ماهی می‌گیرد و به دنبال جذب این بازیکن جوان است. در صورتی که سانچو راهی بایرن شود او هم به ستاره‌های بزرگی مثل هوملس، روبرت لواندوسکی و ماریو گوتزه خواهد پیوست که پیراهن دو تیم را بر تن کرده‌اند.

این بازیکن جوان انگلیسی در فصل جاری با پیراهن دورتموند حاشیه ساز بوده و همین باعث شده تا سرمربی تیم او چند بار او را تنبیه و از ترکیب اصلی بیرون گذارد.

بوروسیا دورتموند رقم بسیار بالایی را برای فروش این ستاره انگلیسی خود تعیین کرده و این باعث می شود تا جدایی او حداقل در زمستان منتفی شود.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران