ایجاد و توسعه اتاق‌های سلامت در سراهای دانشجویی

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

خوابگاه دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان
عکس تزئینی است

مدیر مالی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ایجاد و توسعه اتاق‌های سلامت در سراهای دانشجویی دانشگاه‌های کشور خبر داد و گفت: در قالب این طرح در هر سرای دانشجویی فضایی ۶۰ تا ۹۰ متری ایجاد و به وسایلی که برای ورزش و نشاط نیاز است از جمله تردمیل و سایر وسایل ورزشی تجهیز می‌شود.

به گزارش ایسنا، داود رحیمی، مدیر مالی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در بازدید از سرای دانشجویی دانشگاه سمنان از تجهیز بیش از ۶۰ سرای دانشجویی کشور به اتاق‌های سلامت خبر داد.

وی از ایجاد و توسعه اتاق های سلامت در سراهای دانشجویی دانشگاه‌های کشور خبر داد و گفت: در قالب این طرح در هر سرای دانشجویی فضایی ۶۰ تا ۹۰ متره ایجاد و به وسایلی که برای ورزش و نشاط نیاز است از جمله تردمیل و سایر وسایل ورزشی تجهیز می شود .

مدیر مالی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، ارتقای سلامت دانشجویان و نیز ایجاد نشاط و شادابی در بین دانشجویان را از اهداف اجرای این طرح عنوان کرد .

رحیمی اظهار امیدواری کرد: با مهیا شدن این امکانات ورزشی، فضای پویا و پرتحرک بین دانشجویان دانشگاه و خصوصاً دانشجویان مقیم سراها (خوابگاه ها) ایجاد شود.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران