اولین اظهارنظر رئیس شورای انتقالی سودان درباره ملاقات با نتانیاهو

بین الملل
برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه
بین الملل خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

نتانیاهو و البرهان

رئیس شورای حاکمیتی انتقالی سودان درباره دیدارش با نتانیاهو اظهارنظر کرد و گفت، این دیدار را از جایگاه مسؤولیت و اهمیت حفظ امنیت و تحقق منافع کشورش انجام داده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، عبدالفتاح البرهان، رئیس شورای حاکمیتی انتقالی سودان در اولین اظهارنظرش درباره ملاقات با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که در اوگاندا انجام گرفت و در توجیه آن گفت: دیدار من با نتانیاهو برحسب وظیفه و مسؤولیتم درقبال اهمیت به تلاش خستگی ناپذیر برای حفظ و صیانت از امنیت ملی سودان و تحقق منافع عالی ملت کشورم صورت گرفت.

البرهان افزود:‌ تاکید می‌کنم روابط بین سودان و اسرائیل و بررسی و تقویت آن مسؤولیت محول شده به من براساس متن قانون اساسی است.

وی اظهاراتش را این گونه به پایان رساند که براساس اجماع عربی و مصوبه‌های اتحادیه عرب موضع اولیه سودان مبتنی بر حمایت از مساله فلسطین و حق فلسطینی‌ها در تاسیس کشور مستقل‌شان یک موضع‌گیری ثابت بوده و خواهد بود.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع