انتقاد یک عضو کمیسیون اقتصادی از نحوه پرداخت یارانه‌های معیشتی

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

محمدرضا پورابراهیمی

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس از نحوه پرداخت یارانه های معیشتی انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در انتقاد از نحوه واریز بسته‌های معیشتی گفت: گلایه ما از وزارت کار و رفاه اجتماعی در مورد یارانه‌های معیشتی و حمایتی است. این وزارتخانه اعلام کرده است که یک پایگاه جامع اطلاعاتی دارد که براساس آن موضوع استحقاق یا عدم استحقاق مردم برای پرداخت‌های مربوطه را انجام می‌دهد. اطلاعات ما نمایندگان اما این است که بخش عمده‌ای از جامعه از یارانه معیشتی محروم شده‌اند. این قشر افراد مستحقی هستند. بانک اطلاعاتی وزارت کار یا کامل نیست و یا در حد یک شعبه بانک عمل می‌کند. درخواست ما این است که یارانه‌های معیشتی را حداقل به مردم مستحق برسانید. مردم در شرایط سختی به سر می‌برند.

پورابراهیمی خطاب به وزیر آموزش و پرورش در مورد رتبه‌بندی معلمان گفت: سال ۹۸ حدود دو هزار میلیارد تومان برای رتبه‌بندی معلمان در نظر گرفتیم که نیازمند تسریع آن هستیم. برای بودجه سال ۹۹ اما پیشنهادی سه هزار میلیاردی داشتیم که به نظر می‌رسد این عدد کافی نیست و باید افزایش پیدا کند. یک ناعدالتی در حوزه آموزش و پرورش شکل گرفته و بخش زیادی از کارکنان این اداره از این موضوع محروم شده‌اند.

وی افزود: قانون تبدیل وضعیت حق‌التدریسان آموزش و پرورش نیز مهم است. برآورد ما از بازنشستگان امسال ۳۰۰ هزار نفر است که طبیعتا جایگزین این عزیزان باید از طرف کسانی باشد که سال‌ها با آموزش و پرورش همکاری کرده‌اند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران