امیر سرتیپ صباحی فرد:یکان‌های پدافند هوایی ارتش با علم روز تجهیز شده‌اند

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

image.png

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه نقش پدافند غیرعامل در زمان حوادث بسیار مهم و حساس است، گفت: تمام یگان‌های نیروی پدافند هوایی خود را به علم و تجهیزات بروز پدافند غیرعامل تجهیز کرده‌ایم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در حاشیه بازدید از نمایشگاه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران که به مناسبت پنجم دی ماه روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی در ستاد این نیرو دایر شده است، بر لزوم پدافند غیر عامل در جهت کاهش خطرات و مقابله به موقع با حوادث طبیعی و غیرطبیعی تاکید کرد.

وی در همین زمینه افزود: نقش پدافند غیرعامل در زمان حوادث بسیار مهم و حساس است و اگر پیش‌بینی‌های لازم برای مقابله با آثار مخرب بلایای طبیعی چون سیل و زلزله را به خوبی، به موقع و دقیق صورت گیرد، می‌توان از بسیاری از پیامدها و خسارت‌های جانی و مالی جلوگیری کرد.

امیر صباحی‌فرد به موقعیت خاص جغرافیایی کشور اشاره و تاکید کرد: تمام یگان‌های نیروی پدافند هوایی باید خود را به علم و تجهیزات بروز پدافند غیرعامل تجهیز کرده تا در صورت بروز هرگونه حادثه بتوانند همچون گذشته به نحو احسن به یاری مردم بشتابند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران