اقدام تروریستی دولت آمریکا خشم مردم را برانگیخته است

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

یادواره شهدای عملیات رمضان با حضور سردار سلیمانی

حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در بیانیه‌ای اقدام تروریستی و جنایتکارانه آمریکا در ترور سردار سلیمانی را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

خبر شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی اقدام تروریستی و جنایتکارانه دولت آمریکا خشم و تاثر مردم بزرگ و صلح‌طلب ایران و ملت‌های آزادی‌خواه را برانگیخته است.

او در سالیان دراز خدمت به عنوان یک الگوی نظامی و چهره‌ای ملی فراتر از منازعات سیاسی، خدمات گسترده و رشادت‌ها و جانفشانی‌های بسیاری چه در دوران دفاع مقدس به عنوان یکی از فرماندهان بزرگ جنگ و چه در مقابله با گروه‌های تروریستی نظیر داعش به منصه‌ ظهور رساند.

ملت‌ بزرگ ایران و سایر ملت‌های منطقه هرگز این رشادت‌ها در راه حفظ امنیت مردم را از یاد نخواهند برد و نام او همواره بر صفحه تاریخ این سرزمین‌ها جاودانه خواهد بود.

سلیمانی سربازی بود که در این لباس مقدس هرگز جز به منافع ملی و حفظ امنیت و عزت ایران نیندیشید و با شناخت درست از چارچوب وظایف و ماموریت‌هایش خود را فراتر از دسته بندی‌های سیاسی حفظ کرد و همچون یک نظامی در تراز انقلاب اسلامی خدمتگزار امنیت کشور و عزت ایران بود.

او سربازی وفادار، سرداری بی‌نظیر در میدان نبرد و انسانی شریف و خاضع در زندگی شخصی بود.

اقدام جنایتکارانه دولت ترامپ با نقض قواعد شناخته‌ شده بین‌المللی و نقض حاکمیت دولت مشروع عراق در جهت توسعه تنش و آتش افروزی در منطقه، به شهادت جمعی از فرماندهان نظامی عراقی و از جمله شهید مجاهد ابومهدی المهندس انجامید و خشم و انزجار مردم عراق را برانگیخت.

اگرچه دولت ترامپ با ارزیابی نادرست از اوضاع ایران و با هدف بر هم زدن امنیت و آرامش کشور مرتکب خطایی راهبردی شد، اما این جنایت بزرگ بر خلاف اهداف مرتکبان آن به ایجاد وحدت و همدلی در مقابله با تجاوز و مداخله خارجی انجامیده است.

مسئولان کشور ضمن توجه به احساسات به حق مردم در شهادت سردار سلیمانی در تصمیم‌گیری‌های خود، مطمئنا اقدامات سنجیده و عقلانی را با تاکید بر حفظ رویکرد ضد جنگ و در جهت حفظ صلح و امنیت منطقه مد نظر قرار خواهند داد.

اقدام جنایتکارانه آمریکا که به هیچ شکل از نظر قوانین بین‌المللی قابل توجیه نیست فرصت استفاده از مجامع بین‌المللی جهت تقبیح جهانی رفتار دولت یاغی آمریکا را فراهم کرده است.
امروز گر چه سردار سلیمانی به هم‌رزمان شهیدش پیوست ولی آرمان او که حفظ تمامیت ارضی، امنیت و عزت کشور و مقابله با تفکر مرتجع و خشونت محور اسلام داعشی بود برای همه ما باقی است.

حزب اتحاد ملت ایران اسلامی ضمن عرض تسلیت شهادت این سردار بزرگ از مسئولان کشور می‌خواهد با سرلوحه قرار دادن حفظ عزت و منافع ملی پاسدار آرمان‌های این شهید عزیز و همه شهدای بزرگوار کشور باشند و اقدام خصمانه آمریکا را با استفاده از فضایی که در کشور علی‌رغم همه اختلاف سلیقه‌ها در محکومیت این جنایت و ابراز احساسات مشترک در تقبیح آن بوجود آمده را با اتخاذ سیاست‌هایی که بر حفظ انسجام داخلی و وحدت تاکید دارد، پاسخ دهند. باشد که بزرگداشت سردار بزرگ ملت ایران بیش از پیش موجبات یاس و سرخوردگی و تلخکامی دشمنان استقلال و آزادی ایران را به‌بار آورد.

ملت شریف با تجلیل شایسته از این سرباز وطن و با شرکت گسترده در مراسم تشییع پیکر او، نشان خواهند داد که در کنار نارضایتی‌ها همچنان قدردان سرمایه‌های نمادین خود هستند و ارزش آنان را پاس‌می‌دارند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران