افزایش آمار دانش‌آموختگان جانباخته دانشگاه تربیت مدرس در سانحه هوایی

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

سقوط هواپیمای اوکراینی

مدیر روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس از افزایش تعداد دانش آموختگان جانباخته این دانشگاه در سانحه هوایی تهران کی‌یف به دو نفر خبر داد.

حسین نصرتی در گفتگو با ایسنا ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: متاسفانه روز گذشته مسجل شد که دکتر فروغ خادم دانش آموخته ورودی ۱۳۸۴ رشته علوم گیاهی دانشکده علوم زیستی در دوره کارشناسی ارشد نیز در سانحه هوایی روز چهارشنبه جان خود را از دست داده‌ است.

نصرتی تاکید کرد: دکتر خادم پس از دریافت دکتری در رشته ایمنی شناسی از یکی از دانشگاه های کانادا، در یکی از شرکت های کانادایی مشغول به‌کار بود.

وی افزود: روز چهارشنبه و در ساعات اولیه وقوع حادثه مشخص شد که یکی از دانش آموختگان این دانشگاه به نام "سارا ممانی" ورودی سال ۱۳۸۸ کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست گرایش خاک و پی که در یک شرکت حمل و نقل کانادا مشغول به کار بود از جمله جانباختگان سانحه هوایی تهران کی‌یف‌ است.

به گفته وی‌، تاکنون مسجل شده که دو تن از دانش آموختگان دانشگاه تربیت مدرس در بین جان باختگان سانحه سقوط هواپیما بوده اند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس در خصوص زمان برگزاری مراسم بزرگداشت برای جانباختگان سانحه هوایی پرواز تهران کی‌یف، از سوی دانشگاه تربیت مدرس نیز گفت: در این زمینه تصمیمی هنوز اتخاذ نشده و باید منتظر نهایی شدن آخرین آمار قربانیان این سانحه باشیم.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران