اعلام آمادگی مجمع نمایندگان استان کرمان برای مراسم وداع با سردار سلیمانی

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

سردار سلیمانی

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی نامه مجمع نمایندگان استان کرمان را در خصوص آمادگی این مجمع برای حضور تمامی نمایندگان مجلس در مراسم وداع با سردار سرافزار شهید سپهبد قاسم سلیمانی قرائت کرد.

به گزارش ایسنا، این نامه که توسط اکبر رنجبرزاده در جلسه امروز مجلس قرائت شد، به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت مظلومانه و افتخار آمیز سردار دل‌ها، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرزند برومند ایران اسلامی از خطه استان کرمان ضایعه بزرگی برای جهان اسلام و ملت‌های تحت ظلم و تجاوز بود. مجمع نمایندگان استان کرمان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت این شهادت بزرگ به محضر امام عصر و نائب برحق ایشان مقام معظم رهبری و خانواده معزز شهید بزرگوار بیان می داریم که راه جبهه مقاومت و ایثار بعد از این اقدام تروریستی با صلابت هر چه بیشتر ادامه می‌یابد. مجمع نمایندگان استان کرمان ضمن تشکر از آحاد ملت ایران و عراق در ابراز همدردی با مردم ولایتمدار استان کرمان و خانواده مکرم ایشان آمادگی خود را جهت حضور تمامی همکاران نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مراسم وداع تاریخی مردم کرمان با سردار دل‌ها اعلام می داریم.

مجمع نمایندگان استان کرمان»

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران