استفاده از هوش مصنوعی در سینمای خانگی ال‌جی

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

سینمای خانگی

سینماهای خانگی برند ال‌جی در سال ۲۰۲۰ از هوش مصنوعی برای تنظیم صدای خود با محیط استفاده خواهند کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، چیزی به آغاز نمایشگاه CES نمانده است و این بدان معنی است که ما یک بار دیگر با فناوری‌ها و تجهیزات جدید شرکت‌های دنیای دیجیتال از جمله سینماهای خانگی روبرو خواهیم شد.

شرکت ال‌.جی در همین راستا از ساندبار(soundbar) یا سینمای خانگی سال ۲۰۲۰ خود با عنوان جدید "کالیبراسیون هوش مصنوعی اتاق"(AI Room Calibration) رونمایی خواهد کرد.

چیزی که دقیقاً این فناوری را از کالیبراسیون اتوماتیک غیرهوش مصنوعی جدا می‌کند، نامشخص است، اما ال‌.جی به طور جد متعهد به استفاده از یادگیری ماشین و فناوری‌های مرتبط با آن در محصولات خود است.

به نظر می‌رسد این ویژگی جدید همراه با فراهم کردن ویژگی "Dolby Atmos" یا "DTS: X"، با صرف نظر از اتاق یا محیطی که در آن واقع شده است و میزان صدا و شلوغی محیط، همه صداها را با شفافیت بیشتری به گوش مخاطبان در جای جای اتاق می‌رساند.

باید دید این فناوری در عمل چگونه کار می‌کند و چقدر مؤثر است، اما خانواده جدید سینماهای خانگی موسوم به "SN" شامل "SN۱۱RG "، "SN۱۰YG "، "SN۹YG" و "SN۸YG" امسال دارای گذرگاه ۴K، eARC و فناوری‌های بیشتری هستند که برای اطمینان از عملکرد خود از آنها استفاده می‌کنند.

سینمای خانگی "SN۱۱RG" در صدر این خانواده است که مجهز به یک بسته ۷.۱.۴ با بلندگوهای عقب بی‌سیم است که می‌تواند جلوه سه بعدی واقعی صدا را ایجاد کند.

ال‌جی می‌گوید دستیار هوشمند گوگل را نیز در مدل‌های بیشتری در سال ۲۰۲۰ تعبیه می‌کند.

در مورد قیمت‌گذاری یا تاریخ عرضه این سینماهای خانگی مجهز به هوش مصنوعی هنوز چیزی گفته نشده است، اما احتمالا هفته آینده در نمایشگاه CES ۲۰۲۰ راجع به آن بیشتر خواهیم فهمید.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران