احتمال حضور مهاجم خارجی تا پایان هفته در فولاد/ راه فروش مریدی و جعفری باز است

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • دوشنبه / ۱۶ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۶
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: ۹۸۱۰۱۶۱۲۳۲۸
  • خبرنگار : ۵۰۲۲۸
  • چاپ

احتمال حضور مهاجم خارجی تا پایان هفته در فولاد/ راه فروش مریدی و جعفری باز است

سعید آذری

ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان این‌که هنوز اردوی خارجی تیم قطعی نشده است، گفت: فکر می‌کنم تا پایان این هفته بتوانیم دو سه بازیکن جذب کنیم که از این تعداد، یکی از آن‌ها خارجی و مهاجم است.

سعید آذری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که هنوز حضور تیم فولاد در اردوی خارجی قطعی نشده است، اظهارکرد: هنوز نتوانسته‌ایم بازیکنان مدنظر را جذب کنیم و اگر این مهم صورت بپذیرد و شرایط مطلوب نیز باشد، ممکن است به اردوی خارجی برویم. البته امکان اعزام تیم به یک اردوی داخلی وجود دارد.

وی با اشاره به جذب سینا زامهران، هافبک تیم شهر خودرو نیز گفت: با پنج بازیکن مذاکره جدی داشته‌ایم و تقریبا مقدمات جذب آن‌ها انجام شده است. فکر می‌کنم تا پایان این هفته بتوانیم دو سه بازیکن جذب کنیم که از این تعداد، یکی از آن‌ها خارجی و مهاجم است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان بیان کرد: برای جذب بازیکن خارجی، بودجه، سابقه حضور آن‌ها در ایران و این‌که بتوانند خودشان را با محیط فوتبال ایران وفق دهند، برای‌مان اهمیت دارد.

وی عنوان کرد: من زمانی که مدیرعامل ذوب آهن بودم نیز تمام تلاشم این بود که بدون دغدغه و ایجاد سر و صدا، بازیکنان مدنظر برای تغییرات تیم را جذب کنیم. شاید اکنون خیلی‌ها فکر کنند که فولاد حضور فعالی در بازار نقل و انتقالات ندارد، در حالی‌ که به این صورت نیست و حواس‌مان هست که چه کاری انجام می‌دهیم و نیازی به ایجاد هیاهو وجود ندارد.

آذری در پاسخ به این سوال که با توجه به غیبت فرزاد جعفری و سینا مریدی، در نهایت قرار است باشگاه فولاد چه تصمیمی در خصوص این دو بازیکن بگیرد؟ گفت: این بازیکنان در محل تمرین حاضر نمی‌شوند و غیبت آن‌ها نیز به سازمان لیگ اعلام شده است. ظاهرا این آقایان پیشنهاداتی از بیرون از استان دارند. به این‌که، این دو بازیکن از نظر فنی و فیزیکی توانمند هستند، شکی نداریم ولی با توجه به حرکاتی که انجام می‌دهند و تمایلی برای حضور در فولاد ندارند، راه فروش آن‌ها باز است و اگر پیشنهادات خوبی به باشگاه برسد، آن‌ها را می‌فروشیم.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران