ابداع کفش تطبیق‌پذیر با فناوری منحصر به فرد

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

کفش هوشمند

کفشی به نام "واهو"(Wahu) با کفی تطبیق‌پذیر طراحی شده است که در صورت نیاز کاربر، بالشتک‌های زیرین (کفی) آن برای افزایش بهره‌وری باد شده و بیرون می‌زنند و در صورت عدم نیاز به آنها، فرو می‌روند.

به گزارش ایسنا و به نقل از نیو اطلس، نمایشگاه CES در سال ۲۰۲۰ از امروز آغاز شد و شرکت‌ها طی سه روز از محصولات برجسته و پیشرفته خود رونمایی می‌کنند. یکی از نوآوری‌های مورد تقدیر امسال توسط داوران این نمایشگاه در گروه "فناوری‌های پوشیدنی" یک کفش تطبیق‌پذیر الکتروبادی با نام "واهو" از ایتالیا است.

کفی‌های این کفش به گونه‌ای طراحی شده‌اند که یک پیاده‌روی لذت بخش را برای فرد به ارمغان می‌آورند و هنگامی که کاربر احساس خستگی کند و فشاری در حدود ۲.۵ بار(۳۶ پوند بر اینچ مربع) به کفش وارد شود این فشار به چند میکرو کمپرسر که در داخل این کفی‌ها تعبیه شده است منتقل می‌شود و بنابراین کفی‌ها بیرون می‌آیند و فشار پای کاربر کاسته می‌شود زیرا با باز شدن این کفی‌ها هشت میلی‌متر به طول این کفش‌ها افزوده می‌شود. درون این کفش‌ها یک باتری تعبیه شده است که با هر بار شارژ می‌توان تا ۲۴ ساعت از آن استفاده نمود.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران