آخرین آمار ثبت‌نام‌کنندگان آزمون دستیاری اعلام شد/برگزاری آزمون سوم بهمن

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

آزمون استخدامی آتشنشانی در قزوین

تعداد ۹ هزار و ۲۰۰ داوطلب در مرحله اول ثبت نام آزمون سال ۹۹ ثبت نام کردند.

به گزارش ایسنا، مرحله اول ثبت‌نام برای شرکت در چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته‌های فوق تخصصی بالینی پزشکی که از روز اول دی ماه جاری از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی آغاز شده، روز نهم دی ماه پایان پذیرفت و تعداد ۹ هزار و ۲۰۰ داوطلب در این مرحله ثبت نام کردند.

سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار رشته‌های فوق تخصصی بالینی پزشکی در روز پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه اول و دوم بهمن ۹۸ به صورت اینترنتی در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد.

آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در سال تحصیلی (۱۴۰۰-۱۳۹۹) مبتنی بر قوانین و مقررات موجود و بر اساس مصوبات شورای آموزش پزشکی تخصصی و قانون برقراری عدالت آموزشی و اصلاحیه آن مصوب مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. از آنجا که کلیه مراحل اجرایی ثبت نام، انتخاب رشته و اعلام نتیجه آزمون بصورت اینترنتی و از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می‌پذیرد، داوطلبان جهت دریافت کلیه اطلاعات فقط به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه کنند.

شرایط عمومی و شرایط اختصاصی شرکت در هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته‌های فوق تخصصی بالینی پزشکی در دفترچه راهنمای پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی ذکر شده است.

بر اساس اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی، ثبت‌نام چهل‌وهفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از روز شنبه ۱۴ تا روز دوشنبه ۱۶ دی‌ماه به مدت سه روز برای آخرین بار تمدید خواهد شد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران